Faaliyetlerine 1952 yılında yurtiçi nakliyeciliği yaparak başlayan Kilerci Nakliyat kurulduğu günden bügüne kadar, çağımızın gerektirdiği şekilde yenilenmesini sürdürmektedir. Büyük projelerine ilk olarak 1970´li yıllarda imza atarak ortadoğuya nakliyeler yapmıştır.

Faaliyetlerine 1952 yılında yurtiçi nakliyeciliği yaparak başlayan Kilerci Nakliyat kurulduğu günden bügüne kadar, çağımızın gerektirdiği şekilde yenilenmesini sürdürmektedir. Büyük projelerine ilk olarak 1970´li yıllarda imza atarak ortadoğuya nakliyeler yapmıştır.

Dünden Bugüne KİLERCİ

 .Dünden Bugüne KİLERCİ;

 

 

1950’ lerde yurt içi kamyon nakliyeciliği,akaryakıt taşımacılığı ve akaryakıt istasyonu işletmeciliği  faaliyetleri ile temelleri atılan KİLERCİfirması, 50 yılı aşkın zaman dilimi içerisinde her geçen gün sistemli bir şekilde büyüyerek bugünlere kadar ulaştı.

 

1970’ li yılların başında büyük nakliye projelerine imza atarak hızlı bir aşama kaydeden KİLERCİ Ortadoğu ülkelerine büyük miktarda nakliye projelerini gerçekleştirerek sektörde öncü konumunu muhafaza etmiştir.

 

1970 yılında merkezini İstanbul’a taşıyarak, gerçek anlamda Uluslararası Nakliyeciliğe başlayan KİLERCİ ;  tır filosu ile Türk İhracatçısı ve İthalatçısına beklediği hizmeti vermeye başladı ve bir taraftan sektörde öncülük yaparken diğer taraftan ekonominin gelişen taleplerine yanıt vererek kendini yenilemeyi hedeflemiştir.

 

Hizmet gücünü ve kapasitesini daha da  arttıran KİLERCİ Avrupa’nın yanı sıra Ortadoğu ülkelerine yönelik;yıllık 250 bin tonu aşan taşıma projelerini  de başarı ile gerçekleştirmiştir.

 

4 yılda bir filosunu yenileyerek aktifine eklediği özmal  ve kiralık araçları ile ; taşıma kapasitesindeki “komple, kombine, parsiyel, gabere dışı, fuar ve proje” bazındaki taşıma hacmini arttıran KİLERCİ, tüm Avrupa, Ortadoğu  ve Türki Cumhuriyetleri’ne 2005 model araçları ile her kapasitede yükü taşımaya cevap verebilecek yeterli donanımdadır.

 

-Ortadoğu bölgesine petrol ve petrol ürünleri taşıma projeleri konusunda uzmanlaşan kilerci halen bu projelerini uygulamaya devam etmektedir.

 

-Firmamızın  özellikle İran bölgesinde geçmişinden bu  güne uzun soluklu devletler arası projelerde etkin rol alması  nitelikli  ve ciddi birikimlerimizin oluşmasına yol açmış;bu birikimler çerçevesinde bölgede yeni projeler oluşturup sektörde yeni edinimler yaratacaktır..Bu bağlamda bölgede ve özellikle İran’da güçlü ve kabul edilebilir taşımacılık sektörü firmalarından ortak taşıma ve konsorsiyum önerileri getirilmekte stratejik ve lojistik birliktelikler yaratılmaktadır.

 

Kilerci bu öneri ve yaklaşımları kendi sektörel, ticari ve kurumsal değerleri ile eleyerek gerek ülkemize gerek  bölgeye  YENİ AÇILIMLAR SUNMAKTADIR..

 

KİLERCİ Sağlıklı ve prensipli antlaşmalar kapsamında, sağlam bir iletişim sayesinde tüm yurtiçi ve yurtdışı yüklerin taşımacılığı işlemlerinde zamanında hizmet verebilecek kapasitededir.

 

Genç,dinamik  ve konusunun uzmanı olan kadrosuyla, çalışmalarını yürüterek performansını her geçen gün arttıranKİLERCİ ülkemize kazandırdığı 200 milyon Doların üzerinde dövizden dolayı bağlı bulunduğu Odalar ve Dernekler ve yurt çapındaki muhtelif ekonomi kuruluşlarınca sayısız  takdir belgelerine ve çeşitli  ödüllere layık bulunmuştur.

 

KİLERCİ insan kaynaklarına da önem vererek  bulunduğu sektörde geleceğini arayan genç yeteneklere  profesyonelce istihdam  ve kariyer olanakları sağlamaktadır.

 

Şirketimizin kurucusu ve Başkanı olan MEMDUH KİLERCİ sektörün gelişmesi ve büyümesi açısından Ulusal ve Uluslararası platformda 18 yılı aşkın süreyle Uluslararası Nakliyeciler  Derneğinde yönetici olarak sektöre ciddi değerler kazandırmıştır.

 

   Geçmişte kazanmış olduğumuz bu değer ve tecrübeler sürekli olarak uzak hedefleri yakalamamızı kolaylaştırmıştır.